x 
Košík

  • MOD_VIRTUEMART_EMPTY_CART_MSG
Laprovence logo

Dodacie a platobné podmienky

Spôsob platby

  1. 1. dobierka

V každej zásielke je priložená faktúra - daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list. Ak doklad chýba, prosíme informujte nás čo najskôr.

Poštovné a iné poplatky v rámci Slovenska

Ku každej objednávke pripočítavame nasledovné poštovné a balné :

  • pri dobierke prostredníctvom Slovenskej pošty: 4,00 EUR (do hodnoty tovaru 60,00 EUR )
  • pri platbe vopred prostredníctvom Slovenskej pošty: 3,00 EUR (do hodnoty tovaru 60,00 EUR ),
  • od hodnoty tovaru 60,00 EUR a viac poštovné a balné prostredníctvom Slovenskej pošty neúčtujeme,
  • prepravné a balné pri dobierke aj pri platbe vopred prostredníctvom kuriérskej služby EXPRES KURIÉR: 6,00 EUR (pri akejkoľvek hodnote tovaru )


Iné poplatky ani balné neúčtujeme. Uvedené poplatky platia pre odoslanie balíkov v rámci Slovenska.

Poštovné a iné poplatky do zahraničia

Pre poštovné a balné do zahraničia nás prosím kontaktujte. Ochotne Vám poskytneme informácie o poplatkoch a spôsobe dopravy.

Doprava

Spôsob dodania tovaru

Dodacia lehota uvedená pri vytváraní objednávky znamená, do koľkých dní daný tovar odosielame. K tejto dobe treba pripočítať bežne 1-3 pracovné dni, ktoré sú potrebné na doručenie tovaru k Vám Slovenskou poštou.

Po odoslaní balíka Vás budeme informovať aj sms správou o odoslaní objednávky na telefónne číslo, ktoré ste zadali v objednávkovom formulári. Preto prosím uvádzajte správne a úplné telefónne číslo, aby sme Vás vedeli o akejkoľvej nejasnosti kontaktovať.

Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení na pošte nebolo doručené ani do 7 dní po našom e-maili, kontaktujte prosím svoju dodávaciu poštu aj nás.

Pri tovare objednanom na predfaktúru Vám bude vystavená predfaktúra so 7 dňovou splatnosťou. Po prijatí úhrady za tovar Vám bude balík bezodkladne odoslaný. Ak objednaný tovar neuhradíte do dátumu splatnosti, objednávka bude automaticky zrušená a rezervovaný tovar bude vrátený späť na sklad. Na daný tovar sa už nebude ďalej vzťahovať rezervácia.
Po termíne splatnosti už predfaktúru neuhrádzajte.

Cena poštovného

Cena poštovného a balného prostredníctvom Slovenskej pošty, pri dobierke je 4,00 EUR a pri platbe vopred na predfaktúru je 3,00 EUR. Pri objednávke nad 60 EUR je poštovné a balné zdarma. Cena prepravného a balného prostredníctvom kuriérskej služby GLS je 4,00 EUR pri výške objednávky do 59,99 eur.